Skip to main content

O Nas

Firma Litex ZPH usługi ogólnobudowlane świadczy już od ponad 20 lat. Zdobyliśmy w ten sposób duże doświadczenie w branży oraz zbudowaliśmy zaufanie wśród klientów. Nasze realizacje słyną z wysokiej jakości i obsługi na najwyższym poziomie. Ciągły rozwój naszej firmy pozwolił na poszerzenie działalności o kolejne usługi.

BIGPur

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynkowym oraz oczekiwaniom klientów, powstała nasza marka BIGPur. Poszerzyliśmy w ten sposób zakres oferowanych przez nas usług, o coraz to popularniejsze, ocieplanie pianą poliuretanową.

Jako rzetelna i solidna firma, stawiamy na jakość i trwałość wykonywanych przez nas usług. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z ogromną starannością i zaangażowaniem.

Czym się zajmujemy

Głównym obszarem działalności BIGPur jest wykonywanie termo i hydroizolacji otwarto- i zamkniętokomórkową pianą poliuretanową metodą natryskową.

Do realizacji natrysku wykorzystujemy nowoczesny, profesjonalny sprzęt, co w połączeniu z produktami wysokiej jakości oraz wykwalifikowanym zespołem przekłada się na prawidłowy przebieg procesu ocieplania i izolacji, oraz zadowalający efekt końcowy.